Co oferujemy

[cml_media_alt id='6535']what_we_offer_1[/cml_media_alt]LeghornGroup oferuje produkty i systemy zabezpieczające, a także usługi i specjalistyczne doradztwo w zakresie planowania, projektowania, rozwoju i inżynierii produktów, aby spełnić indywidualne wymagania naszych klientów. Kadra profesjonalistów i własna fabryka z różnymi technikami nowoczesnej produkcji pozwalają firmie reagować szybko i efektywnie na potrzeby klientów oraz dopasowywać produkty do ich celów.

Bez względu na produkt- metalowa, plastikowa plomba, torba plombująca, etykieta czy zaawansowany system elektroniczny- bez wahania jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie.

Zatem oferujemy:

WSPÓŁPRACĘ

Bliska współpraca z kientem i indywidualne podejście do jego potrzeb. LeghornGroup to nie tylko zwykły dostawca produktów detalicznych, ale przede wszystkim partner  w rozwiązywaniu kwestii bezpieczeństwa.

[cml_media_alt id='6534']what_we_offer_2[/cml_media_alt]ROZWIĄZANIA: EKONOMICZNIE WYDAJNE I SPRAWNE TECHNICZNIE

Po dokładnej analizie potrzeb klienta, LeghornGroup skupia całą swoją uwagę na  propozycji rozwiązania uwzględniając przy tym współczynnik cena/wydajność. Nie obawiamy się konkurencji ani z Europy, z którą mamy do czynienia od wielu lat, ani z Azji,  którą skutecznie przewyższamy dzięki naszej zdolności rozwiązywania problemów i  ogromnej kreatywności naszych pracowników.

DESIGN I PRODUKCJĘ

LeghornGroup zatrudnia wykwalifikowanych pracowników ze specjalistyczną wiedzą na temat kwestii bezpieczeństwa, mechaników, inżynierów elektronicznych i komputerowych. Każdego dnia pracują oni nad stworzeniem jak najbardziej skutecznych i anty-manipulacyjnych produktów zaczynając od wczesnego etapu identyfikacji potrzeby aż do finalnego etapu produkcji.