Akcesoria do masek na twarz

Za pośrednictwem swoich partnerów może LeghornGroup oferować klipsy na nos z pojedynczym drutem lub drutem do masek chirurgicznych, które jest możliwe wykorzystać w razie nagłego wypadku koronawirusa COVID-19. Klips na nos nadaje się do włożenia w specjalnie zszytą lub zgrzaną fałdę maski, co poprawi przyczepność maski do profilu nosa i twarzy. Klips na nos pokryty jest białą plastikową żywicą. Dostarczany jest w zwojach o średnicy drutu 0,45 mm lub 0,60 mm. Oferujemy również możliwość dostarczenia drutu w wymaganych dlugościach.
W celu poprawienia przyczepności maski moźna stosować wzdłuż środka maski chirurgicznej podwójny drut o średnicy 0,45 mm. Format szpuli jest idealny do maszyn automatycznych. Oferujemy również możliwość klipsów na nos LeghornGroup o średnicy 0,45 mm, przeciętych w długościach potrzebnych, nadające się do użycia ręcznego.
Oprócz tych akcesoriów, LeghornGroup oferuje również sznurek super miękki okrągły elastyczny uźywany do pasków na uszy w maskach chirurgicznych, maskach ochronnych, maskach przeciwpyłowych i innych podobnych produktach. Elastyczny sznurek jest dostępny w dwóch kolorach – białym i czarnym oraz w dwóch średnicach: 2,5 mm i 3,0 mm.

Ten sznur elastyczny ma dużą siłę rozciągania i jest wykonany z certyfikowanej przędzy, dzięki czemu może się bezpośrednio stykać ze skórą. Nasz elastyczny sznurek ma wyjątkowo miękką powierzchnię dla większego komfortu podczas korzystania maski.