skip to Main Content
Plomby zabezpieczające i produkty zabezpieczające przed manipulacją.

Etykieta plombująca z kodem kreskowym

Etykietki z kodem kreskowym LEGHORN zostały zaprojekotwane do szerokiej gamy zastosowań

POPROSIĆ O WYCENĘ

Opis

Etykietki z kodem kreskowym LEGHORN zostały zaprojekotwane do szerokiej gamy zastosowań.

Są one odporne zarówno na wysokie, jak i na niskie temperatury, trudne warunki w pomieszczeniach, działanie czynników chemicznych, a także na inne ekstremalne warunki pracy.

Etykietki firmy LeghornGroup pomogą Państwa firmie optymalizować produkcję, ułatwiając jej zarządzanie.

Oferujemy etykietki o różnorodnej kolorystyce zarówno w rolkach, jak i w arkuszach. Nasze etykietki z kodem kreskowym są odpowiednie zarówno dla służby zdrowia, jak i firm farmaceutycznych, firm drukarskich, bibliotek, sektorów kurierskich i logistycznych, przedsiębiorstw zarządzających dokumentami, a także dla sektora bezpieczeństwa i informatyki. Etykietki te mogą być również kolejno numerowane.

Na etykietkach przez nas realizowanych gwarantujemy rzetelność w odtworzeniu danych, które zostaną nam przez Państwa wysłane do zakodowania.

Etykietki z kodem kreskowym oferują jednoznaczny sposób automatycznej identyfikacji, idealny do zarządzania ciągłym przepływem towarów lub ładunków.

Gwarantują one łatwość monitorowania, również w przypadku zarządzania różnymi łańcuchami dystrybucji.

BAR CODE 39

Kod 39 jest alfanumerycznym jednowymiarowym kodem kreskowym z niektórymi znakami ASCII do dyspozycji. Jest samokontrolującym się kodem, choć w szczególnych sytuacjach istnieje możliwość stosowania sumy kontrolnej.

BAR CODE 49

Kod 49 jest dwuwymiarowym kodem o zmiennej długości oraz dużej gęstości zapisu danych.

BAR CODE 93

Kod 93 jest zgodny z Kodem 39, ale wykorzystuje mniej miejsca do zaprezentowania każdego znaku. W konsekwencji etykietka produkowana jako Kod 93 jest o około 25% krótsza od takiej samej etykietki produkowanej w Kodzie 39.

BAR CODE 128

Kod 128 jest alfanumerycznym jednowymiarowym kodem kreskowym o bardzo dużej gęstości. Pozwala on na zakodowanie wszystkich 128 znaków ASCII za pomocą czarnych i białych kresek o czterech różnych szerokościach. Kod ten zawiera obligatoryjną cyfrę kontrolną niewidoczną na wydruku. Zaczyna się znakiem START i kończy znakiem STOP.

BAR CODE INTERLEAVED 2 of 5 (ITF)

Kod kreskowy 2 z 5 przeplatany (Interleaved Two of Five) jest numerycznym kodem kreskowym zaprojektowanym w celu zwiększenia gęstości kodu 2 z 5. Format ten koduje pary cyfr od 00 do 99. Każda para cyfr reprezentowana jest przez 5 czarnych i białych kresek. Graficzne obrazy cyfr przeplatają się i stąd właśnie pochodzi nazwa tego skondensowanego kodu.

BAR CODE CODABAR

Kod kreskowy Codabar jest numerycznym kodem kreskowym o zmiennej długości, który musi zawierać obligatoryjną cyfrę kontrolną, aby zapewnić dokładność odczytu informacji. Codabar odwzorowuje łącznie 20 znaków: 10 cyfr, 6 znaków specjalcych (- $ : / . +) oraz 4 znaki Start, Stop oznaczonych literami A, B, C, D.

etykieta plombujaca z kodem kreskowym

Może spodoba się również…

Search