skip to Main Content
Plomby zabezpieczające i produkty zabezpieczające przed manipulacją.

banner team leghorn

LeghornGroup od 1978 roku jest producentem i dystrybutorem plomb oraz produktów zabezpieczających towary i ludzi. Specjalizuje się w branżach logistyki i transportu.

LeghornGroup został uznany jednym z wiodących producentów produktów zabezpieczających o wysokiej jakości i niezawodności działania w Europie. Dziś mocne fundamenty firmy opierają się na rozległym doświadczeniu i kompetencji zdobytych  dzięki własnej innowacyjności w tworzeniu produktów i systemów, w tym z możliwością personalizacji, oferujących wszechstronne i precyzyjne rozwiązania dla każdej kwestii bezpieczeństwa.

Razem z siedzibami operacyjnymi i sprzedaży na całym świecie- w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej czy na Bliskim Wschodzie- oraz zakładami produkującymi części metalowe i plastikowe do plomb, LeghornGroup może potwierdzić pełną kontrolę nad swoimi produktami, jak i zapewnić kompleksowe wsparcie dla swoich klientów na całym świecie.

Ponadto firmy elektroniczne i komputerowe współpracują z nami od ponad 10 lat nad zwiększeniem skuteczności produktów LeghornGroup i innowacyjności poprzez wyposażenie ich w nowoczesną technologię. Wszystko to, by uczynić świat bardziej przyjaznym, pokojowym i zapobiec naruszeniu mienia lub kradzieży informacji. Dlatego też produkty i systemy zabezpieczające firmy  LeghornGroup mają na celu identyfikować, kontrolować, monitorować, chronić dobra lub towary przed nieautoryzowaną manipulacją, używając przy tym najbardziej odpowiednich rozwiązań (mechanicznych, elektronicznych, mieszanych) i zachowując maksymalną wydajność ekonomiczną.

 

protection icon OchronaChronimy nasze dobra za pomocą plomb zabezpieczających i różnego rodzaju produktów anty-manipulacyjnych. Możemy dostarczyć indywidualne rozwiązania dostosowując się do potrzeb klienta.

 

control iconKontrola. Zapewniamy kontrolę dóbr i ludzi poprzez produkty zabezpieczające, specjalne oprogramowanie i zintegrowany sprzęt z możliwością monitorowania i interwencji zarówno w czasie rzeczywistym (real-time), jak i w postprocessingu.

 

identification iconIdentyfikacja. Oferujemy produkty i rozwiązania, które wykorzystują innowacyjną technologię do identyfikowania obiektów, pojazdów, zwierząt i ludzi. W ten sposób zapewniamy im bezpieczeństwo. Posiadamy specjalistyczną wiedzę w zakresie autentyfikacji produktów.

 

traceability iconTracking. Monitorujemy każdy ładunek, zwierzę czy człowieka dzięki naszym zaawansowanym produktom. Dajemy możliwość dostępu w czasie rzeczywistym do wszystkich informacji dotyczących lokalizacji, czasu, stanu dóbr i ludzi.

 

meet the needs photos

Leghorngroup odpowiada również za realizację:

  • rozwiązań mających na celu zagwarantowanie i ochronę autentyczności produktu

automatyczne systemy identyfikacji radiowej RFID, które ułatwiają identyfikowalność przedmiotów, zwierząt i ludzi, umożliwiając nowe i wydajniejsze przepływy operacyjne zarówno na poziomie dostaw przemysłowych, jak i usługowych.

Search