LeghornGroup – KIM JESTEŚMY

 

[cml_media_alt id='4708']Fotolia_81288607_S[/cml_media_alt]LeghornGroup od 1978 roku jest producentem i dystrybutorem plomb oraz produktów zabezpieczających towary i ludzi. Specjalizuje się w branżach logistyki i transportu.

LeghornGroup został uznany jednym z wiodących producentów produktów zabezpieczających o wysokiej jakości i niezawodności działania w Europie. Dziś mocne fundamenty firmy opierają się na rozległym doświadczeniu i kompetencji zdobytych  dzięki własnej innowacyjności w tworzeniu produktów i systemów, w tym z możliwością personalizacji, oferujących wszechstronne i precyzyjne rozwiązania dla każdej kwestii bezpieczeństwa.

Razem z siedzibami operacyjnymi i sprzedaży na całym świecie- w Europie, Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej czy na Bliskim Wschodzie- oraz zakładami produkującymi części metalowe i plastikowe do plomb, LeghornGroup może potwierdzić pełną kontrolę nad swoimi produktami, jak i zapewnić kompleksowe wsparcie dla swoich klientów na całym świecie.

Ponadto firmy elektroniczne i komputerowe współpracują z nami od ponad 10 lat nad zwiększeniem skuteczności produktów LeghornGroup i innowacyjności poprzez wyposażenie ich w nowoczesną technologię. Wszystko to, by uczynić świat bardziej przyjaznym, pokojowym i zapobiec naruszeniu mienia lub kradzieży informacji. Dlatego też produkty i systemy zabezpieczające firmy  LeghornGroup mają na celu identyfikować, kontrolować, monitorować, chronić dobra lub towary przed nieautoryzowaną manipulacją, używając przy tym najbardziej odpowiednich rozwiązań (mechanicznych, elektronicznych, mieszanych) i zachowując maksymalną wydajność ekonomiczną.

 

  • [cml_media_alt id='4682']protezione3[/cml_media_alt]
    • OchronaChronimy nasze dobra za pomocą plomb zabezpieczających i różnego rodzaju produktów anty-manipulacyjnych. Możemy dostarczyć indywidualne rozwiązania dostosowując się do potrzeb klienta.

 

  • [cml_media_alt id='4695']controllo3[/cml_media_alt]Kontrola. Zapewniamy kontrolę dóbr i ludzi poprzez produkty zabezpieczające, specjalne oprogramowanie i zintegrowany sprzęt z możliwością monitorowania i interwencji zarówno w czasie rzeczywistym (real-time), jak i w postprocessingu.

 

  • [cml_media_alt id='4694']identificazione3[/cml_media_alt]Identyfikacja. Oferujemy produkty i rozwiązania, które wykorzystują innowacyjną technologię do identyfikowania obiektów, pojazdów, zwierząt i ludzi. W ten sposób zapewniamy im bezpieczeństwo. Posiadamy specjalistyczną wiedzę w zakresie autentyfikacji produktów.

 

  • [cml_media_alt id='4693']tracciabilita3[/cml_media_alt]Tracking. Monitorujemy każdy ładunek, zwierzę czy człowieka dzięki naszym zaawansowanym produktom. Dajemy możliwość dostępu w czasie rzeczywistym do wszystkich informacji dotyczących lokalizacji, czasu, stanu dóbr i ludzi.

 

LeghornGroup zajmuje się również produkcją wyrobów z technologią RFID, opartej na radiowej częstotliwości. Produkty RFID ułatwiają identyfikację towarów, zwierząt i ludzi, umożliwiając tym samym bardziej wydajny przepływ towarów i usług.

Firma LeghornGroup jest nakierowana na klienta. Powstała, by dostarczyć rozwiązania dla swoich klientów i zaspokoić ich potrzeby, które zawsze są różne. Z tego powodu często większość naszych partnerów to nasi klienci: wspólnie rozwiązujemy problemy.

Na bieżąco wprowadzamy nowe innowacje do naszej produkcji. Jesteśmy zawsze gotowi do konstruktywnej konfrontacji. Każdego dnia wzbogacamy naszą wiedzę o problemy z różnych sfer ludzkiej działalności, aby przeciwdziałać nielegalnej produkcji, kradzieży. Stale aktualizujemy naszą bazę danych ze wszystkimi produktami, które stworzyliśmy, aby w razie potrzeby pomóc organom ścigania w walce z przestępczością.

Posiadamy rozbudowaną stronę internetową zawierającą wszystkie niezbędne informacje na temat naszych produktów i usług.