skip to Main Content
Plomby zabezpieczające i produkty zabezpieczające przed manipulacją. KATALOGI

plastic molding iconFormowanie wtryskowe tworzyw sztucznych

LeghornGroup poprzez własne spółki, przetwarza wszelkiego rodzaju tworzywa sztuczne o bardzo wysokiej jakości. Jesteśmy w stanie zadrukować niejednorodne materiały i poddać je obróbce zarówno technikami przemysłowymi, jak i pół-rzemieślniczymi, dając klientowi finalny produkt jaki sobie życzy.

plastic molding leghongroup

design inside iconAnaliza i projektowanie

plastic molding leghongroupDokładnie analizujemy zarówno projekt do wykonania w tworzywie sztucznym, jak i rodzaj formy. Późniejsze kontrole i testy na formach pozwalają nam zaoferować jak najwyższej jakości gotowy produkt. Ponadto, aby obniżyć końcowe koszty produktu, nieustannie angażujemy się w badania i rozwój innowacyjnych rozwiązań, aby zaoferować naszym klientom najlepszy możliwy wynik, w możliwie najkrótszym czasie. Oferujemy unikalne spojrzenie na formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych i projektowanie produktów. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu form wtryskowych pozwala nam uwzględniać czynnik „formowalności” w naszych projektach i ocenach produktów.

ideas iconRealizujemy Wasze pomysły

Wszyscy technicy i inżynierowie Leghorngroup są bardzo uważni na potrzeby klienta. Jesteśmy zawsze gotowi szukać rozwiązań, w celu ulepszenia produktu końcowego. Zasada ta przejawia się w tworzeniu form, które zagwarantują długotrwały produkt.

savings iconOszczędność pieniędzy i czasu

Dobór odpowiednich materiałów do formowania, badanie kosztów i czasów obróbki zapewnia naszym Klientom konkretne oszczędności na produkcie. Czas obróbki jest zredukowany do minimum. Szybkość i precyzja w projektowaniu form oraz terminowość dostaw czynią z nas idealnego partnera do konkurowania na światowym rynku.

service iconPraca

Leghorngroup jako jedna z nielicznych firm potrafi zarządzać całym procesem produkcyjnym.

– Wykonywanie form
– Drukowanie
– Montaż
– Projektowanie i analiza
– WSZYSTKO NA CZAS

examples production icon PRZYKŁADY NASZEJ PRODUKCJI

Search